• Welcome to our Web Site
  Ergin Automotive
  Japanese and Korean vehicles
  Passenger and Light Commercial
  Vehicle Spare Parts
 • Japanese and Korean
  Spare Parts
  d
 • Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
  Daewoo Yedek Parça
  Chevrolet Yedek Parça
  Daihatsu Yedek Parça
  Honda Yedek Parça
  Hyundai Yedek Parça
  Kia Yedek Parça
  Isuzu Yedek Parça
  Mazda Yedek Parça
  Mitsubishi Yedek Parça
  Nissan Yedek Parça

Ergin Automotive - Each piece in Seeking

Japanese Korean Commercial Passenger Vehicle Spare Parts

About Us
About Us

Ergin Otomotiv San. ve Tic. Ltd is the stockist, wholesaler and importer of automotive spare parts in Turkey. Ergin Automotive was established in 1996 and is located in Istanbul, as a personal company to give service to home made vehicles. But we had more than ten years experience before the company established.

Read More

Our Vision
Our Vision

In december 2000, the company was reorganized as a limited company by the aim of realizing the domestic and foreign trade in automotive spare Parts. In june 2001, the company became the competent seller of Proton genuine spare parts Malaysia, It was ended in 2005 year.

Read More

Our Mission
Our Mission

In june 2006, began to import Tata cars’ replacement parts from India. Our Proton Malaysia and Tata India replacement parts business is the largest player with an unparalled depth of inventory, competitive pricing in Turkey’ auto parts market.

Read More

Why Ergin Automotive ?

 • Himpex - Euro Ford

  2004 yılında çalışmaya başladığımız Yüce Yazılım ile B2B (Sipariş Programı) - Yedek Parça Programı - Muhasebe Programı - E-Ticaret - Kurumsal Site ve Danışmanlık alanlarında çalışmaktayız. Görmüş olduğumuz ilgi ve alakadan dolayı Yüce Yazılım'a teşekkür ederiz.
 • As Oto Motorlu Araçlar

  2001 yılında kullanmaya başladığımız Infinity yedek parça programı ile tüm satın alma - pazarlama satış ve finansal faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde yürütmekteyiz. Teknolojinin gelişmesini sürekli takip eden dinamizmini her zaman koruyan Yüce Yazılım ekibine teşekkür ediyoruz.
 • Speedy Servisleri Türkiye

  Daha önce kullandığımız genel sektörlere hitap eden paket programlarda ki özelliklerle birlikte otomotiv sektörüne hitap eden güncel yedek parça fiyatları, oto servis modülü, hasar takip modülü, sıfır ve ikinci el araç satış modülü gibi otomotive hitap eden onlarca modülle entegre çalışan bu derece başarılı ve hızlı bir operasyon ancak tebrik edilebilir.
 • Himpex - Euro Ford

  Yaşadığımız problemler ve günden güne artan ihtiyaçlarımız doğrultusunda Otomotiv sektörüne özel bir yazılıma ihtiyaç duymaya başladık . Daha önce ki çalışmalarında ki başarıları ve sektörde ki tecrübelerini takdir ederek incelediğimiz Yüce Yazılım'la çalışmaya başladık. Mutlu bir müşteriniz olarak başarılarınızın devamını diliyoruz.

Company News